ویلا پلاک اول دریا – ویلا لوکس در خانه دریا – ویلا در محمودآباد

ویلا پلاک اول دریا – ویلا لوکس در خانه دریا – ویلا در محمودآباد

محمودآباد , شهرک خزر شهر , ویلا , ساحلی

+100 +138
750 متر مساحت
750 متر زیر بنا
محمودآباد

این ویلا در یکی از بزرگترین و برند ترین و همچنین لوکس ترین شهرک های شمال کشور قرار دارد . شهرک خانه دریا در شهر محمودآباد در ایران یکی از قطب های بزرگ و زیبای گردشگری بوده که از ایام قدیم این شهرک  با ساحل اختصاصیش و آزادی کامل ، املاک یوسفی در شمال را با ویلا ها و ملک هایی در شهرک های بزرگ و برند ، ویلا های ساحلی و زیر قیمت در شمال ، ملک هایی بسیار عالی و با فاصله کمی از دریا و همچنین در شهرک های برند در شهر های ساحلی ، جنگلی و شهرکی شمال کشور بشناسبد . ویلا های پلاک اول دریا در شهر های بابلسر ، سرخرود ، محمودآباد و در شهرک های معروف و لوکس این شهر های ساحلی ، شهرک خانه دریا در محمود آباد ، شهرک قصر دریا در محمودآباد ، شهرک خزر شهر و خزر کنار در بابلسر ، شهرک دریا کنار در بابلسر ، شهرک دریا سر در محمود اباد ، شهرک مهندسین در سرخرود ، شهرک مانلی در سرخرود ، شهرک گلزا و امیر  سالار در سرخرود و ویلا هایی دید به دریا و قواره اول دریا و پلاک اول دریا در شمتال همه و همه با املاک یوسفی در شمال و مشاوران برتر آن که ویلا های لوکس را زیر قیمت برای شما تهیه کرده و ملک و ویلا ی شما را بفروش می رساند .

شناسنامه و جزییات این ویلا :

دارای 750 متر زمین است . 430 متر بنا دارد و مبله است . دید به دریا بوده  است . دوبلکس و طراحی فوق العاده زیبا دارد . طراحی و دیزاینی که دلخواه همه بوده و با تحول در آینده ای نچندان دور مطابقت می کند ، با تضمینی بالا و حیرت انگیز.

قیمت این ویلا 8 میلیارد بوده است .

کد ملک این ویلا ی پلاک اول دریا :v259

شهر محمودآباد یکی از 15 شهر استان مازندران است که دارای اماکن دیدنی و فوق العاده زیبا است . چگونه میتوان در شهر محمودآباد و شهرک معروف و لوکس آن یعنی خانه دریا صاحب ویلا شوید ؟ چیزی که به دنبالش بودید و هستید را چگونه بیابید ؟ ما با معرفی املاک یوسفی در شمال به سوالات شما پاسخ می دهیم و نیازتان را رفع می کنیم . املاک یوسفی در شمال یکی از چند املاک برتر و بزرگ در شمال ایران که ویلا های زیر قیمت ، ویلا های برند و لوکس ، ویلا هایی پلاک اول در ساحل ، ویلا هایی فوق العاده و ویژه را با قیمتی بسیار مناسب برای شما انتخاب میکند تا شما آن را با تضمین بالا و به نظر خود خریداری فرمایید .

 

ویلا- بسیار زیبا – در محمودآباد

آقای رسول یوسفی

آقای رسول یوسفی: 0911000000

نمایش شماره


× به علت نوسانات بازار ، جهت استعلام قیمت به روز ، تماس فرمائید. ×

خلاصه اطلاعات ملک

کدملک R1307
قیمت توافقی / نقد و اقساط
تاریخ ویرایش آگهی 11 فروردین 1400 22:43:59
نوع ملک شهرک خزر شهر , ویلا , ساحلی
شهر محمودآباد
مساحت ملک 750 متر
زیربنا 750 متر

همین الان با آقای رسول یوسفی تماس بگیرید

آقای رسول یوسفی

آقای رسول یوسفی

سمت: مدیرعامل
شماره همراه:
نمایش شماره
واتساپ: +989116900093

ویلا های مشابه در محمودآباد

ویلا پلاک اول دریا – ویلا لوکس در خانه دریا – ویلا در محمودآباد
توافقی
محمودآباد
مشاوره آنلاین با آقای رسول یوسفی آقای رسول یوسفی 0