خرید و فروش بهترین املاک ویلایی در شمال کشور

فروش زمین ساحلی سرخرود کد 396

فروش زمین ساحلی سرخرود کد 396

سرخرود , احمدآباد , زمین , ساحلی

+17 +17
188 متر مساحت
سرخرود

فروش زمین در شهر ساحلی و توریستی سرخرود

در منطقه احمدآباد زمینی با کاربری مسکونی با مساحت 188 متری با عرض گذر 10 متر و عرض ملک 16 متر امکان ساخت ویلایی دوبلکس را به شما می دهد چرا که هم از نظر لوکیشن و منطقه ای در شرایطی مساعد و مناسب برای ساخت و ساز می باشد و پیشرفت چشم گیری در زمینه ساخت ویلا و بازار ملکی داشته است .

در این بازار تورم و نوسانات بهترین و امن ترین سرمایه گذاری برای شما خرید ملک در شمال کشور است چون این مناطق همیشه پرطرفدار بوده است .

و همه ساله شاهد بازدید توریست ها و مسافران می باشد که این بسته به سلیقه و علاقه مندی افراد دارد چرا که بعضی ها شمال را برای طبیعت بکر و جنگل های هیرکاتی نور و چمستان و سیسنگان مازندران انتخاب می کنند و عده ای دیگر شمال را برای دریا و ساحل شنی انتخاب می کنند.

این ها را گفتم تا به این جا برسیم که سرخرود هم به شهرهای جنگلی متصل است هم به شهرهای ساحلی یعنی شما با خرید زمین در سرخرود و ساخت ویلا در شهری ساکن می شوید که به تمام نقاط مختلف متصل است .

به طور مثال وقتی شما بعد از کلی روزهای سخت و مشغله های شغلی به دنبال مکانی دنج برای رهایی از این موارد هستید و در جاده ای هموار بدون ترافیک به ویلای شخصی خود در شمال برسید این برایتان رضایت بخش نیست ؟

مطمئنا پاسخ شما این سوال مثبت خواهد بود و شما به این ایده جواب مثبت خواهید داد و تشویق به این سرمایه گذاری در این شهر ساحلی خواهید شد و من به شما این تضمین را می دهم که شما وارد این سرمایه گذاری شوید سودی عالی عایدتان خواهد شد و شما جز سهام داران موفق در این بازار خواهید شد .

افراد موفق دنیا بیشترین سرمایه گذاری خود را در زمینه ملکی انجام داده اند و از مبلغی کم شروع کرده اند و کم کم وارد بازار خرید و فروش ملک شده اند .

شما با خرید زمین که دارای مجوز امتیازات انشعابی است دیگر نیاز به صرف وقت برای تک تک مجوز ها نخواهید داشت و دیگر ویژگی داشتن سند مالکیت تک برگ می باشد که شما برای گرفتن مجوز ساخت دیگر دچار مشکل نخواهید شد و بعد پرداخت هزینه ای که برای خرید ملک تعیین شده است شما رسما مالک این زمین خواهید شد .

جهت بازدید و پاسخگویی به سوالات ملکی خود کافیست با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما در زمینه های مختلفی همچون خرید و فروش و ساخت و ساز و مشارکت به شما مشاوره رایگان دهند .


خانم کلبی

خانم کلبی: 0919000000

نمایش شماره


× به علت نوسانات بازار ، جهت استعلام قیمت به روز ، تماس فرمائید. ×

خلاصه اطلاعات ملک

کدملک 396
قیمت 1.400 / میلیارد نقد و اقساط
تاریخ ویرایش آگهی 12 اردیبهشت 1400 11:54:18
نوع ملک احمدآباد , زمین , ساحلی
شهر سرخرود
مساحت ملک 188 متر

امتیازات


  • گاز
  • آب
  • برق

زمین / وضعیت ملک


  • مشارکت در ساخت
  • سند دارد

زمین / نوع زمین


  • مسکونی

همین الان با خانم کلبی تماس بگیرید

خانم کلبی

خانم کلبی

سمت: مشاور فروش
شماره همراه:
نمایش شماره
واتساپ: +989197664644

زمین های مشابه در سرخرود

زمین ساحلی سرخرود کد 7318
2میلیارد
سرخرود
زمین ساحلی در سرخرود کد 5225
1.848میلیارد
سرخرود
زمین ساحلی در سرخرود کد ۴۹۷۲
1.935میلیارد
سرخرود
378
خواب
حمام

11 اردیبهشت 1400 10:55:59

نقد و اقساط

فروش زمین ساحلی سرخرود کد 396
1.400میلیارد
سرخرود
188
خواب
حمام

12 اردیبهشت 1400 11:54:18

نقد و اقساط

پشتیبانی آنلاین 0