زمین ساحلی سرخرود کد 7318

زمین ساحلی سرخرود کد 7318

سرخرود , احمدآباد , زمین , شهرکی

+101 +110
400 متر مساحت
سرخرود

فروش زمین در منطقه ی ساحلی احمد آباد واقع در شهر سرخرود


احمد آباد که یک دهکده ی دنج و زیبا از توابع شهر سرخرود می باشد، با داشتن طبیعتی زیبا و وجود اراضی جنگلی با کاربری های متنوع اعم از تجاری،مسکونی و مزروعی و همچنین فاصله نزدیک تا شهر سرخرود با قرار گرفتن در جهت شمالی منطقه،بسیار مورد استقبال جهت ساخت ویلا های شهرکی و مستقل در ابعاد و متراژ های متفاوت قرار گرفته و از جمله مناطق قابل توجه و رو به پیشرفت در منطقه سرخرود شناخته می شود.


با ما با معرفی یک زمین در شهرکی زیبا در احمد آباد همراه باشید:

متراژ زمین= 400 متر مربع

عرض زمین= 23 متر مربع

موقعیت ملک=در جهت شمالی شهرک و در فاصله ای اندک از شهرک برند خانه دریا

نوع کار بری زمین= مسکونی

امتیازات زمین= مجهز به امتیازات آب و برق و گاز


####نکته مهم####

این ملک ارزنده دارای سند تک برگ و شخصی شش دانگ می باشد. همچنین برای این ملک جواز ساخت اخذ شده و یک امتیاز ویژه برای شماست که به دنبال ساخت و ساز در ملک خود می باشید.


این زمین که در موقعیت شهرکی قرار گرفته از امتیازات و امکانات شهرکی برخوردار بوده و داشتن تیم نگهبانی 24 ساعته،اساسنامه ای قانونمند و محوطه سازی زیبا به این ملک ارزش بیشتری اعطاء کرده است.

احمد آباد که دارای اراضی مزروعی و مسکونی زیادی است، با توجه به موقعیت و قرار گرفتن در نزدیکی شهرک برند و بنام خانه دریا و طبیعت زیبای خود، سازه های بسیار زیادی را در خود جای داده و با توجه به رونق روز افزون و استقبال از این مناطق، بسیاری از این اراضی منطبق با توسعه و به دنبال توریستی بودن این منطقه،در آینده ی نچندان دور با پیشرفت چشم گیری مواجه شده و شما با خرید این ملک در قیمت مناسب می توانید نسبت به فروش ملک خود اقدام نموده و از سرمایه گذاری خود در یک دهکده ی ساحلی و توریستی بهره مند شوید.


لازم به توجه است که شهر ساحلی و زیبای سرخرود که در سالهای اخیر بسیار مورد رشد و توسعه قرار گرفته است ؛منجر شده خرید و فروش ملک و معاملات ملکی در این شهر و توابع آن با استقبال چشمگیری همراه شود و افراد با اهداف متعدد نظیر سکونت و گذراندن اوقات فراغت و همچنین با رویکرد سرمایه‌گذاری اقدام به خرید ملک در این منطقه کرده و مضاف از بهره مندی از گذران اوقات خود در طبیعتی بکر و زیبا از افزایش سرمایه و اندوخته مالی خود در منطقه ای زیبا و پر رونق بهره خواهند برد.


منطقه ی احمد آباد که در مجاورت شهرک برند خانه دریا واقع شده است، باعث شده بسیاری از سرمایه گذاران در این منطقه خرید کرده و با وجود اراضی وسیع در ابعاد و با کاربری های متعدد تجاری-مسکونی و مزروعی با سرمایه ی اولیه ی کمتری و منطبق با بودجه و پروژه سرمایه گذاری خود اقدام به خرید ملک نمایند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بازدید از ملک مورد نظر و موارد مشابه با گروه مشاوران و کارگزاران املاک یوسفی در تماس باشید تا بهترین گزینه ها را به شما ارائه دهیم.


با تشکر از لطف شما
ویدئوخانم امیری نیا

خانم امیری نیا: 0114000000

نمایش شماره


× به علت نوسانات بازار ، جهت استعلام قیمت به روز ، تماس فرمائید. ×

خلاصه اطلاعات ملک

کدملک 7318
قیمت 2 / میلیارد نقدی
تاریخ ویرایش آگهی 20 اردیبهشت 1400 16:38:01
نوع ملک احمدآباد , زمین , شهرکی
شهر سرخرود
مساحت ملک 400 متر

امتیازات


  • آب
  • گاز
  • برق

بر چسب ها


  • شهرکی

زمین / وضعیت ملک


  • جواز دارد
  • سند دارد

زمین / نوع زمین


  • مسکونی
قرعه کشی
مشاوره آنلاین با خانم امیری نیا خانم امیری نیا 0